Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napad i masakra w biurze PiS w Łodzi, dwie osoby nie żyją

Utworzony przez ktosik, 19 października 2010 r. o 12:20
Jadwiga napisał:
"- Każde słowo, które będzie nawiązywało do tej kampanii nienawiści, będzie już po prostu wzywaniem do morderstw i to bardzo mocno chciałem podkreślić. Powtarzam: każde słowo, które będzie kontynuacją tej kampanii, wszystko jedno ktokolwiek je wypowie - czy to będzie polityk, czy to będzie dziennikarz - to będzie wzywanie do morderstw - oświadczył Kaczyński."Czy ktoś zdrowy psychicznie mówiłby takie rzeczy?Przecież ten człowiek jest obłąkany.
I to mówi człowiek który pod krzyzem co miesiąc nawołuje do tłumku swoich fanatyków że Tusk i Komorowski powinni zniknąć a ostatnio przyklaskiwał tłumkowi który skandował "moze sie rozbije" ( o prezydentowej wracającej ze Smoleńska) Rozdwojenie jaźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyzby polowanie na KACZKI sie zaczelo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze jest to ze kaczynski walczy o glosy wyborcze psychopatow i dla nich jest ta kampania. Ciekawe czy zdaje sobie z tego sprawe ze wiekszosc wyborcow pis to sa ludzie z psychoza spoleczna a takich jak widac nie brakuje bo nikt z PIS mu sie nie przeciwstawi czy tam na prawde nie ma ludzi obiektywnych zyciowo? zrobmy cos madrego dla kraju a nie babrajmy sie w przeszlosci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO MUSIAL BYC KTOS OD SIKORSKIEGO,CHODZA Z NOZAMI I JUZ ZACZELI DORZYNAC WATACHY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W platwormie kazdy chodzi z nozem,noz sie dostaje w momencie wstapienia do tej parti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W platwormie kazdy chodzi z nozem,noz sie dostaje w momencie wstapienia do tej parti.
Ja dostałam patelnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje,zamiast legitymacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zginęły 2 osoby , a kaczynski się cieszy bo jest okazja zaatakować rządzących... gdzie wspolczucie ! Swinia a nie człowiek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PCMCIA napisał:
Ja dostałam patelnię.
Chyba od tesciowej do zrobienia,mi tez bys mogl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ten zamach to owoc kampanii peewnego zakompleksionego sepleniacego posła na sejm co miedzy nogami nosi lateksowa proteze
– Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie czyje to słowa?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
– Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie czyje to słowa?????
no jak to? wszyscy jesteśmy za tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zostanie naszym najświętszym męczennikiem kwaterka na wawelu i jakiś pomnik by dostał a mochery jak by płakały... piękna perspektywa może się skusi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
– Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie czyje to słowa?????
CZERWONYCH KOMUCHOW I KONFIDENTOW KTORZY SA TERAZ PRZY WLADZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przed emeryturą bez pracy są zdesperowani.Mnie to nie dziwi ale jak stracę pracę to zrobię to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak Palikot miał rację, mówiąc, że Kaczyński swoim zachowaniem doprowadzi do eskalacji przemocy a nawet zamachów na polityków najwyższego szczebla. Oj Kaczyński, Kaczyński, podzielił Pan Polaków już dawno, dzisiaj zbieramy za to krwawe żniwo, giną niewinni ludzie. Oni nie giną za Pana, lecz przez Pana, przez ciągłe judzenie, przez podsycanie konfliktów i nienawiści wśród rodaków. Te marsze z pochodniami, lepsi i gorsi obywatele, lepsi i gorsi katolicy, lepsze i gorsze rodziny ofiar poległych w Smoleńsku. Proszę nie zwalać winy na innych, tylko uderzyć się we własną pierś. Wszystko zło, które się teraz dzieje w Polsce to tylko wyłącznie Pana wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan premier zamknął sklepy z dopalaczami bo "umierali ludzie".Teraz kolej na zamknięcie biur PiS bo ludzie giną....Ale czy Pan premier zdobędzie się na ten krok?Nie sądzę ,bo to taki Pan premier....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sieje nienawiść, nienawiść zbiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale bym się nie zdiwił jeśli okaże się, że to kaczor go tam wysłał żeby tym razem z siebie robić niedoszłego męczennika. Tego psychola stać na wszystko. A jeśli nie to cóz, siał i sieje konus nienawiść, podburza ludzie, a wiadomo, że rzucone słowo wraca kamieniem. Palikot juz jakies 3 tyg. temu powiedział, że nakręcanie przez pislam spirali nienawiści doprowadzi do rozlewu krwi. Swoją drogą szkoda, że pokurcza nie było w Łodzi w końcu byłoby normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego dążą syjonistyczne środowiska i rząd działający na ich zlecenie. Chcą skłócić Polaków aby nawzajem się pozabijali a potem przejmą resztę Polski i nazwą ją "Nowym Izralem" na czele z głównym rabinem Michnikiem!!! Jakoś wszyscy zapominają do czego nawoływał syjonista minister Sikorski-Apelbaum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie jak ten konus i jego doradcy nas skłócili! Nie dajmy się ogłupić bo faktycznie zaczniemy bić się między sobą. A Jaruś skwapliwie to wykorzysta. Mam znajomego wiernego pis-uara, który dałby sobie obciąć rękę za prezia. Niestety ostatnie poczynania guru nie podobają się mojemu znajomemu. Już go nie chwali, a gani za to co ten mówi i jak się zachowuje. Prędzej czy pózniej dojdzie tam do rozłamu. Jeżeli szeregowy buntuje się, to można domniemać, że Jaruś ma złych doradców i że będzie tylko gorzej w tej partyjce. Ja tam czekam na to, mam czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...